Pasākumu plāns 1. semestrim

Mēnesis

Datums

(nedēļa)

Pasākums

Dalībnieki

Organizators (-i),

atbildīgais (-ie)

Septembris

02.09.

Pirmā skolas diena

1.-12.kl.

I.Skirmante

 

03.- 04.09.

Adaptācijas pasākumi

5.un 10.kl.

S.Salmane

 

04.09.

Skolas padomes sanāksme

Vecāki

I.Rudzīte

 

05.- 06.09.

Fotografēšanās

1.-4.kl.

Z.Zīle-Saveļjeva

 

09.- 10.09.

Fotografēšanās

5.-12.kl.

Z.Šņepste

 

11.09.

Vidusskolas Olimpiskās spēles

10.-12.kl.

L.Spuriņa

 

 

Klašu ekskursijas

1.-12.kl.

Audzinātāji

 

 

Vecāku sapulces

1.-12.kl.

Audzinātāji

 

13.09.

Sporta diena

1.-2.kl.

L.Spuriņa

 

16.09.

Sporta diena

3.kl.

L.Spuriņa

 

18.09.

Olimpiskā diena

6.-7.kl.

L.Tomaša

 

20.09.

Olimpiskā diena

4.-5.kl.

L.Tomaša

 

25.09.

Sporta diena

8.-9.kl.

I.Jansons

Oktobris

02.10.

Bērnu žūrijas atklāšanas svētki

1.-4.kl.

G.Tamaša-Blekte

 

04.10.

Skolotāju diena

1.-12.kl.

12.kl. skolēni un audzinātājas, I.Skirmante

 

09.-12.10.

Ekskursija uz Sanktpēterburgu

9.a, 9.c, 10.a

J.Aleksejeva

 

01.-11.10.

Daiļlasīšanas konkurss, 1.un 2.kārta

1.-12.kl.

I.Bauma

 

07.-11.10.

“Apceļosim Vāciju!”

5.-6.kl.

I.Logina sadarbībā ar Vācijas vēstn.

 

14.-18.10.

Karjeras nedēļa

1.-12.kl.

A.Aļševska, S.Dīriņa, M.Lagzdiņa

 

17.-20.10.

Ekskursija uz Maskavu

9.b, 11.a

S.Dolgova

 

21.-25.10.

Skolēnu brīvlaiks

 

 

 

28.-31.10

Ķirbju grebšana

5.-12.kl.

Skolēnu Dome

 

30.10.

Vecāku diena

2.-12.kl.

 

 

31.10.

Pavārmākslas konkurss

9.kl.

I.Bierne, I.Smilgzdriva

Novembris

05.-06.11

Pavārmākslas konkurss

8.kl.

I.Bierne, I.Smilgzdriva

 

11.11.

Svecīšu rīts

1.-12.kl.

2018./19.m.g.Gada klases, 4.kl. un audzinātāji.

 

11.-15.11.

Viktorīna “Mana Latvija”

1.-4.kl.

Audzinātāji

 

12.-15.11.

Vēstures viktorīna

9.-12.kl

I.Akmentiņa

 

11.-15.11.

Valsts svētku pasākumi

1.-12.kl.

I.Skirmante, audzinātāji

 

 

Spēļu vakars sākumskolā

 

Skolēnu Dome

 

no 25.11.

Labdarības pasākums

1.-12.kl.

Skolēnu Dome, sociālie pedagogi

 

 

Teātra studijas “Spogulis” izrādes

 

I.Bauma

 

 

Tautas bumbas turnīrs

4.-5.kl.

L.Tomaša

Decembris

02.12.

Ziemassvētku koncerts

1.-12.kl.

I.Fokrote, I.Skirmante

 

02.-06.12.

Pasakas mazākajiem

1.,5.kl.

Latviešu val. metodiskā kom.

 

18.12.

Ziemassvētku balle vidusskolai

9.-12.kl.

Skolēnu Dome

 

19.12.

Ziemassvētku tirdziņš

5.-12.kl.

Skolēnu Dome

 

20.12.

Liecību diena

1.-12.kl.

Klašu audzinātāji

 

23.12.-03.01.2020.

Skolēnu brīvlaiks

 

 

 
< oktobris > < 2019 >
P. O. T. C. P. S. Sv.
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3