Cits bazārs

Par spīti ārkārtas situācijai arī šogad  no 10. līdz 14. decembrim notika Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu gada notikums – Cits Bazārs ziemā. Savas biznesa idejas un radīto produkciju skolēni  prezentēja attālināti, sniedzot tiešsaistes intervijas un veidojot uzņēmuma katalogu internetā.

Ar panākumiem pasākumā piedalījās mūsu skolēnu iepriekš starptautisku atzinību guvušais uzņēmums Critical Learning, kurš saņēma Latvijas Bankas simpātiju balvu. Uzņēmums piedāvā mācību platformu, kur interaktīvā spēļu un simulāciju veidā ir iespējams apgūt plašu zināšanu un kompetenču spektru – no seno Atēnu vēstures līdz ugunsdrošības instruktāžai.

Pirmo gadu mūsu skolēni izmanto RCHV kā JAL dalībskolas priekšrocības, veidojot uzņēmumus sadarbībā ar jauniešiem no citām Latvijas skolām. Kopā Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas un Bauskas Valsts ģimnāzijas ir izveidots uzņēmums Mystic Plants, kurš pārdod ārstnieciskās dabas tējas un imunitātes dzērienus no priežu skujām. Uzņēmums tika izvirzīts kā viens no labākajiem nominācijā SMU produkts/pakalpojums gatavs starptautiskajam biznesam.

Sadarbībā ar Ikšķiles vidusskolas skolēniem uzņēmums Dziedi Silti  ir guvis pastiprinājumu mārketinga jomā, ir gūta uzvara nominācijā Labākā SMU pārdošanas komanda. Uzņēmuma mērķauditorija ir visi skatuves mākslinieki, kam ir jāsaskaras ar salstošām rokām, un uzņēmums piedāvā mapes, kurās ir iestrādāti sildāmmateriāli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.