7. klašu komandai 1. vieta konkursā "CLILSHAKE"!

Rīgas valstpilsētas 8. klašu angļu valodas olimpiādes rezultāti

pdf

Sadraudzības debates Āgenskalna valsts ģimnāzijā!

21. martā mūsu skolēni piedalījās starpskolu sadraudzības debatēs Āgenskalna Valsts ģimnāzijā. Sekojiet mums Instagramā @rchvdebateclub

Starptautiskā universitāšu debašu akadēmija "TRI-COUNTRY UNIVERSITY DEBATE ACADEMY 2023"!

No 15. līdz 19. martam mūsu skolēni Kira Kateša Zadovska, Roberts Henrijs Zubkāns un Renārs Krinkelis piedalījās starptautiskajā universitāšu debašu akadēmijā Līgatnes pagastā Cēsu novadā. Pasākumā, kuru organizēja Latvijas Debašu asociācija “QUO Tu domā?” kopā ar “Estonian Debating Society” un “Copenhagen Debating Society & Danish Debate Association”, piedalījās 60 studenti no Latvijas, Igaunijas un Dānijas projekta “Empowering University Debate Clubs” ietvaros. Starp akadēmijas lektoriem bija gan Pasaules, gan Eiropas skolu un universitāšu debašu čempionātu dalībnieki/treneri, līdz ar to mūsu skolēniem bija unikāla iespēja gan mācīties, gan debatēt ar ārkārtīgi pieredzējušiem debatētājiem!

Daiļrunāšanas konkursa rezultāti

pdf

Priecājamies par sasniegumiem Rīgas pilsētas skolu skolēnu radošajā konkursā “Singlish” !

3. vieta – Elija Velduma
Atzinība – Jasmīna Murāne

Paldies skolotājām Aigai Paeglei un Mariannai Okomanei!

Nolikums

pdf

05.01.2023. RCHV skolotāji piedalījās Rīgas valodu skolu CLIL konferencē "CLIL lietojums augstākiem sasniedzamiem rezultātiem svešvalodā".

Latvijas universitāšu debašu akadēmija

11.-13. novembrī mūsu skolēni Kira Zadovska, Patrīcija Miltiņa un Renārs Krinkelis piedalījās Latvijas universitāšu debašu akadēmijā. Jauniešiem bija lieliska iespēja gan noklausīties teorētiskās lekcijas, gan arī praksē pilnveidot savas  debašu prasmes. Pasākuma lekcijas vadīja pieredzējuši debatētāji/debašu lektori no Latvijas, Igaunijas un Dānijas. Jau nākamajā RCHV debašu kluba nodarbībā skolēni dalīsies ar iegūto pieredzi un zināšanām ar mūsu skolas pārējiem debatētājiem!

Pro-Am debašu turnīrs

15.oktobrī mūsu skolas debatētāji Kira Zadovska un Roberts Zubkāns piedalījās Stokholmas Ekonomikas augstskolas (SSE Riga) Debašu biedrības rīkotajā starptautiskajā Pro-Am debašu turnīrā. Mūsu skolēniem bija lieliska iespēja trenēt savas debatēšanas prasmes angļu valodā, sacenšoties ar labākajiem debatētājiem  no dažādām valstīm.

Turpinām debatēt!

Arī šogad mūsu skolā savu darbību turpina Debašu klubs.  Debatējot World Schools formātā par visdažādākām tēmām, jaunieši pilnveido savas prasmes kritiskajā domāšanā, argumentēšanā, angļu valodas lietojumā, kā arī nostiprina savas publiskās runas iemaņas.

Daiļrunātāju konkursa "NATURE" rezultāti!
pdf
pdf
Rīgas valstpilsētas angļu valodas olimpiādes 4., 6., 8. klašu grupā nolikums.

Daiļrunātāju konkurss angļu valodā 4. klasei "Nature"

pdf
Daiļrunātāju konkursa angļu valodā nolikums

Vokālistu konkurss "Singlish"

Starptautiskais angļu valodas konkurss "BET IN ENGLISH"

Tulkošanas konkurss "JUVENES TRANSLATORES"

RCHV skolēni apliecina savas angļu valodas zināšanas tulkošanas konkursā "Juvenes Translatores" un starptautiskajā angļu valodas konkursā ”Best in English”.

2.oktobrī mūsu skolas debatētāji Kira Zadovska un Roberts Zubkāns piedalījās Rīgas Ekonomikas augstskolas (SEE Riga) Debašu kluba rīkotajā starptautiskajā Pro-Am debašu turnīrā. Mūsu skolēniem bija lieliska iespēja pilnveidot savas prasmes debatēšanā angļu valodā. Jaunieši guva neaizmirstamu pieredzi, sacenšoties ar labākajiem debatētājiem  no dažādām valstīm!

 

Sekojiet mums Instagramā @rvhcdebateclub

Turpinām debatēt!

Arī šogad mūsu skolā savu darbību turpina Debašu klubs.  Debatējot World Schools formātā par visdažādākām tēmām, jaunieši pilnveido savas prasmes kritiskajā domāšanā, argumentēšanā, angļu valodas lietojumā, kā arī nostiprina savas publiskās runas iemaņas.

Sekojiet mums Instagramā @rvhcdebateclub

Results of English Language Olympiad for Class 8

pdf

Ir noslēdzies daiļrunātāju konkurss angļu valodā 4. klasei
My favourite season

Paldies konkursantiem par lieliskajiem priekšnesumiem un pedagogiem par  ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā!

Lai izcili panākumi mācībās un gandarījums par paveikto!

Konkursantu diplomi  tiks ielikti  Rīgas domes Izglītības, jaunatnes un sporta departamenta  skolas pastkastītēs.

Ar pirmās vietas ieguvēju pedagogiem sazināsimies individuāli, lai vienotos par diploma un veicināšanas balvas nodošanu konkursantam.

Konkursa rezultāti

pdf

Rīgas pilsētas angļu valodas olimpiāde

pdf
Rīgas pilsētas angļu valodas olimpiādes 4., 6., 8. klašu skolēniem nolikums

Daiļrunātāju konkurss angļu valodā 4. klasei
My favourite season

pdf
Daiļrunātāju konkursa angļu valodā nolikums