“Spogulis” XVII Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivālā “… un es iešu un iešu…” Valmierā – ar skanīgo un dejīgo sagaidīšanu, vecāko grupu meiteņu atbalstu, festivālam pirms 16 gadiem teātra studijas dāvāto kociņu pie Viestura vidusskolas, balvām, dāvanām, VISC 1. un Augstākās pakāpes diplomiem divām izrādēm, redzēto izrāžu iespaidu bagāžu, kopīgo prieku un cerību citu gadu izlustēties arī nakts ballītē.

Teātra studija Spogulis viesojās Ulbrokā ar ceturto klašu grupas izrādi “Man ir zirgs” sākumskolas skolēnu teātru festivālā “Spēlēsim teātri”, izpelnoties žūrijas nomināciju “Skanīgi Saskanīgākie”.

Mūsu meiteņu koris "Rasa " noslēdza koru konkursa II kārtu, gatavojoties XIII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Paldies kora vadītājiem Jānis Almanis-Palmbahs, Mārīte Junita Apsīte, koncertmeistars Gennady Grinko! Lepojamies ar mūsu koru sasniegumiem!🎶🎶🎶

VEF kultūras pilī norisinājās koru konkursa II kārta, gatavojoties XIII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Mūsu jauktais koris "Junda" ieguva Augstāko pakāpi! Lepojamies ar saviem dziedātājiem, kora vadītāju Mārīti Junitu Apsīti, koncertmeistaru Gennady Grinko.

“Spogulis”, svinot STARPTAUTISKO TEĀTRA DIENU, spēlē izrādes vecākiem un draugiem.

Pavasara brīvlaiks sācies ar priecīgām ziņām! Mūsu kori koru konkursā ieguva:
🎶 Zēnu koris “Rīts”- Augstākā pakāpe;
🎶Meiteņu koris”Rasa” – I pakāpe;
🎶Jauktais koris “Junda”- I pakāpe.
Paldies koru diriģentiem A. Grāvei, M.J.Apsītei, J.Almanim-Palmbaham, koncertmeistaram G.Grinko.
“Rasa” un “Junda” gatavojas konkursa II kārtai, kas notiks aprīlī!

Satraukuma pilna nedēļā mūsu koriem! Zēnu koris “Rīts”, meiteņu koris “Rasa” un jauktais koris”Junda” piedalīsies koru konkursā, gatavojoties XIII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Turam īkšķus par labiem rezultātiem!

Jauktais koris " Junda" Smiltenē!

Jauktajā korī “Junda” dzied brīnišķīgi, jautri un aktīvi jaunieši. Dziedot korī var iegūt jaunus draugus! Šoreiz “Junda” devās ciemos uz Smilteni pie Smiltenes vidusskolas jauktā kora “Lido”. Pirms koncerta jaunieši iepazinās ar Raunas siera un makaronu fabriku, kā arī izstaigāja tuvāko apkārtni. “Junda” prot uzjundīt jautrību!

Koris Rasiņa un Spoguļa 2.klašu grupa sagaidīja svētkus ar uzvedumu

Rembo un Pele Ziemassvētkos!

1.novembrī zēnu koris “Rīts” bija devušies uz Kuldīgu ciemos pie Ernesta Vīgnera mūzikas skolas zēnu kora. Zēni iepazina krāšņo Kuldīgu, kopīgi sadziedājās un viens otram uzdeva āķīgus jautājumus. Dziesma vieno!

TDK “Ķimenīte” vismazākie dejotāji pirmo reizi dejoja kopā ar VPDK Sidrabi. Paldies kolektīvam par uzaicinājumu, vecākiem par atbalstu.

18.10. VEF kultūras namā mūsu zēnu koris “Rīts” kopā ar citiem zēnu koriem piedalījās U.Marhileviča un G.Rača dziesmu ciklā “Gaismas atgriešanās”. Paldies kora vadītājai A.Grāvei!

Interešu izglītības nodarbību grafiks 1. - 4. klasēm

pdf

1. klašu dalībnieku iesniegums

pdf

2. klašu dalībnieku iesniegums

pdf

3. - 4. klašu dalībnieku iesniegums

pdf

Interešu izglītībs nodarbību grafiks 5. - 12. klasēm

pdf

5. - 9. klašu dalībnieku iesniegums

pdf

Iesniegums korim Junda 10. - 12. klases

pdf

Iesniegums teātra studijai Spogulis 10. - 12. klases

pdf
Mūsējie Daugavas stadionā – “Mūžīgais dzinējs”!
Dziesmu svētku noslēguma koncerts “Kopā augšup ” ir izdziedāts.
Mūsu kora “Junda” dziedātāji par koncertu saka : “Saliedēti!
Pacilājoši! Skaisti! Brīnumaini! Kolosāli! Iespaidīgi! Saviļņojoši! Līksmi! Strauji! “ Milzīgs paldies kora vadītājai M.J.Apsītei par kora aizvešanu līdz svētkiem un skolotājām atbalstītājām, kuras rūpējās par dziedātāju labsajūtu!
Uz tikšanos nākamajā sezonā!

 

Svētki ir atklāti ar krāšņu gājienu! Pat lietus nespēja sabojāt mūsu jauktā kora “Junda” jauniešu pozitīvo noskaņojumu! Saules pavadīti gājienā devāmies ar gandarījumu. Īpaša diena un īpašs notikums mūsu kora vimpelim. Pirmo reizi tas ir kopā ar kori! Paldies idejas autorei vizuālās mākslas sk. B.Birbelei!

Zēnu koris “Rīts” tikās laukumā ar zēnu kori “Bastejpuikas”. Futbols un sportiskās aktivitātes vieno! Šāda tikšanās jau kļuvusi par tradīciju!

Tiekamies 26.maijā Cēsīs XI Latvijas zēnu koru salidojumā "Puikas! Dziedāsim!"

Teātra mēnesī izrādes – “Natašas sapnis”, “Nedaudz par precībām”, “Arlekīna kostīms”, “Ernija neticamais iluzions” – nospēlētas gan skolasbiedriem, gan skolotājiem, gan vecākiem.

Mūsu puikas DZIED! Lepojamies!
Paldies kora diriģentei Aelitai Grāvei un koncertmeistaram Gennady Grinko!

Atjaunota TS “Spogulis” tradīcija spēlēt izrādes arī vecākiem. Ceturto un trešo klašu grupas priecājas uzrunāt savējos no skatuves izrādēs “Šarādes bērniem” un “Ķekatas nāk”.

Vidusskolas jauktais koris “Junda” viesojās Valmierā, lai pieskandinātu to ar dziesmām, gatavojoties Dziesmu svētkiem. Paldies Valmieras 5. vidusskolai un Lienei Zvirbulei par sirsnīgo uzņemšanu!
Pēc koncerta devāmies izlocīt kājas, ieelpot svaigo gaisu un iepazīt Valmieru.

Teātra studijas Spogulis 6.-8.kl. grupa priecājas pēc pirmizrādes. Iestudēts A.Eikborna "Ernija neticamais iluzions"!

Teātra studijai "Spogulis" monoizrāde pēc Jaroslavas Pulinovičas lugas "Natašas sapnis". Ar azartu un atdevi tajā darbojas Kira Kateša Zadovska.

Misija mežā. Stratēģiskā spēle, komandu uzdevumi, piknika desiņas&maršmelovi. Tas viss vēl vairāk saliedēja mūsu skolas zēnu kora "Rīts" puišus.