Starptautiskā universitāšu debašu akadēmija “TRI-COUNTRY UNIVERSITY DEBATE ACADEMY 2023”

No 15. līdz 19. martam mūsu skolēni Kira Kateša Zadovska, Roberts Henrijs Zubkāns un Renārs Krinkelis piedalījās starptautiskajā universitāšu debašu akadēmijā Līgatnes pagastā Cēsu novadā. Pasākumā, kuru organizēja Latvijas Debašu asociācija “QUO Tu domā?” kopā ar “Estonian Debating Society” un “Copenhagen Debating Society & Danish Debate Association”, piedalījās 60 studenti no Latvijas, Igaunijas un Dānijas projekta “Empowering University Debate Clubs” ietvaros. Starp akadēmijas lektoriem bija gan Pasaules, gan Eiropas skolu un universitāšu debašu čempionātu dalībnieki/treneri, līdz ar to mūsu skolēniem bija unikāla iespēja gan mācīties, gan debatēt ar ārkārtīgi pieredzējušiem debatētājiem!

Comments are closed.